Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AZ uTorrent valami oknál...

AZ uTorrent valami oknál fogva beépült mindehová nem lehet meg nyitni semmit, mit tudok tenni, hogy jó legyen a laptopom?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Távolítsd el az µTorrentet.

Vezérlőpult - Programok és szolgáltatások - Program eltávolítása - µTorrent

Ha ezt sem nyitja meg, próbáld meg csökkentett módban ugyanezt.

2014. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"beépült mindenhová" ezen mit értesz?
2014. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Mivel nőből vagyok bocsánat a kifejezésért,de a beépült szót használtam mivel a mozzila,Total Commander,Viber és minden más ikonja átváltozott uTorrentre és nem is nyit meg semmit,csak ki dob egy ablakot. már próbáltam eltávolítani csökkentett módban is nem sikerül azt írja ki várjak míg letörli,de hiába várok egyszerűen nem törli le.
2014. dec. 31. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Zárd be az uTorrentet amikor el akarod távolítani. Ezzel távolítsd el [link] Lehet jót tenne egy rendszer-visszaállítás a legrégebbi pontra.


Ha így sem jó, akkor itt vannak ötletek http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..


Utoljára marad az újratelepítés.

2014. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!