Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Új gépre amin windows 8 fut...

Új gépre amin windows 8 fut hogyan lehet másik rendszert bootoltatni/telepíteni? Nem tudom behozni rajta a biost.

Figyelt kérdés
Hogyan tudom beállítani rajta hogy most akkor "first, secund boot device stb stb ilyent még nem láttam semmi billentyűre nem ráagál és post screenen sem írja hogy mit kéne megnyomni hogy hozzáférjek a bioshoz.
2014. dec. 30. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a monitorod nem tudja elég gyorsan megjeleníteni. F2, Del, F10-re ráizgulni erősen nyomkodván a gép bekapcsolásának pillanatától. Ha ez nem segít, akkor rátenyerelni a billentyűzetre, és keyboard errorral kiakad. Ha nagyon nem segít, még mindig ott a Pause billentyű.
2014. dec. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
F12 is.
2014. dec. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, ez így nem működik azt sajnos nem írtam hogy egy laptop. Értek annyira a gépekhez hogy amiket ti mondtatok minden ki lett próbálva de nem...
2014. dec. 31. 10:21
 4/5 A kérdező kommentje:
Laptop, előre telepített windows 8-al (amitől szeretnék megszabadulni) és most olvastam hogy UEFI bios van benne ami kizárja a felhasználót az induláskori beavatkozástól.
2014. dec. 31. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is UEFI Bios-om van, és mégis bele tudok lépni. És én is laptopról beszéltem. Próbálgasd azokat a billentyűket, ezerrel, gyorsabban, előbb-utóbb sikerülni fog.
2014. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!