Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az action mirillis-ről?

Figyelt kérdés

Menyire használható live-olásra?

Próbáltap vele 720p-be live-olni youtube-ra 10Megás nettel de akadozott a yotutube nem mindig érzékelte hogy van e adás és volt amikor le is ált a program.

Ez a program hibája vagy a gépemé?

Dell laptopom van i3-as proci 1.8Ghz és 8 giga ram.



2015. jan. 2. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot vársz el ettől a programtól, ami nem az ő fő profilja. Az Action egy nagyon jó képernyő rögzítő program. Arra tökéletes, és nem is kell nála jobb. Nem a live-ozás amire ki lett találva. Tudom meg lehet vele oldani, de ezekre inkább célprogramot válassz ! Ne kérdezd, hogy melyiket !
2015. jan. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én régebben vettem fel néhány videót, és nem volt vele problémám, a liveozásra csak annyit, hogy 10Mb-es nettel nem hiszem, hogy fog menni a 720p, próbáld kisebben, mert amiatt akadozhat. Elég nagy net kell ahhoz, hogy ilyen minőségű liveot tudj csinálni. (Legalábbis ilyesmiről olvastam, én még nem csináltam liveot soha, és szerintem nem is fogok, de ilyesmiről olvastam.)
2015. jan. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
- de ilyesmiről olvastam. (Fáradtság...) :D
2015. jan. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem csak hogy akadozott hanem valamikor még be is fagyott és leált a program. Egyébként már megtaláltam az open broadcaster nevű programot ami ezekre a célokra tökéletes.
2015. jan. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!