Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondtok nekem linuxra animáló...

Mondtok nekem linuxra animáló programokat?

Figyelt kérdés

Videóra szeretnék rátenni kis képeket.

Klónozni magam hogy 2 látszódjon belőlem a videón!

Tűz villám robbanások.

Hány program kell ezeknek az efekteknek az elkészítéséhez?

És mi a nevük?

A windows nem jó nekem mert a gépem e-mac gyártmányú amit nem windowshoz gyártottak és nem is apple termék! Made in china :D



2015. jan. 3. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ha jól tudom a sonynak vagy az adobe-nek van kompatibilis verziója, hirtelen nem ugrik be melyiknek de google a barátod vagy home made megoldásokkal kompatibilitási problémák megoldhatóak. sok sikert
2015. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi de nem igazán kaptam választ de megpróbálom! Amúgy rühellem a windowst! Nem akarom hogy kompatibilis legyen a gépemmel ezért vettem olyan gépet aminek a gyártója megveti a windowst!
2015. jan. 3. 02:20
 3/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDD
2015. jan. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:
100%
Blender.
2015. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tabaki ***** válasza:
100%

Ejnye. Véletlenül nyomtam csak meg, annyit azért még hozzáfűznék, hogy el fogysz vele szöszölni, amíg mindezt megcsinálod vele. A program ugyan kiválóan alkalmas rá, csak éppen nem tartalmazza holmi beépített effektek szintjén, meg kell ismerni a működését, ami nem két nap.

[link]

2015. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van a blenderről de sajnos nem ezt kerestem! Olyat keresek ami:Videóra szeretnék rátenni kis képeket. Klónozni magam hogy 2 látszódjon belőlem a videón!

Tűz villám robbanások. Ebből egyiket sem tudja! Söt rájöttem hogy használtam is a programot.

2015. jan. 3. 16:31
 7/9 tabaki ***** válasza:

Szerintem tévedsz, ezeket mind tudja, te vagy, aki nem tudod. De végül is mindegy, érthető, ha inkább kész megoldásokra vágyol, nem kell, hogy örömödet leld ezeknek a fortélyoknak a kidolgozásában.

Az is lehet, hogy én értem félre, és nem utólag szerkesztve, hanem felvétel közben akarsz trükközni, arra kétségtelenül alkalmatlan.

Sajnos egyéb ötletem nincs, én általában 3D-vel szórakozom, ezért videózásra is rögtön a Blendert találom legkényelmesebbnek. De remélem, valaki majd ajánl megfelelőbbet

2015. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos erre a programra nem lenne időm ugyanis időkorlátok között vagyok és avval kellene megvalósítsam! Mivel napi 1 60 perces videót le kell szervezzek meg kell vágjak és le kellene animáljak! Úgy hogy csak érzékem van a dologhoz tapasztalatom nincs! Ha nem tudom tartani magam ehhez sikertelen leszek a szakmában!

Ezért kellene egy sablon beillesztgetős program!

2015. jan. 3. 22:52
 9/9 sotihasznalo válasza:

Hali A linux jó a linux mighty egyszerű megoldások

letöltesz egy "kdenlive" nevű progit, azt több megoldás is van a "Klónozás" ra mondjuk bluescreen elé állsz tátogsz aztán a másik videóra rárakod. Kész egyszerű mint az 1*1 (bluescreent a progiban chromakeynek nevezik). Másik megoldás szoba egyik végébe állsz eljátszod amit kell atmész a másik végébe ott is tátogsz majd kivágod azt a részt amíg átsétáltál majd le vágod a 2 videóbol a két szélét (mozaik 2db os kirakó :DD) azt egymásra húzod és kész egyidőben tátogsz 2 helyen.

2015. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!