Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítene valaki? Az IE böngész...

Segítene valaki? Az IE böngésző fura dolgot produkál. A kezdőlap C YAC mi ez, honnan kerülhetett ide?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 08:21
 1/6 csacsi2 ***** válasza:

vírus (féle), futtasd a malwarebytest...

Nem telepítetted a Yet Another Cleaner -t?

Ha igen vakard le... nem kívánatos (PUP) alkalmazás pont az ilyenekért malware írtó valószinü kiszedi.

2015. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehezn, de az megoldódott.Milyen vírusírtót töltsek le, mert az eddig használtak soha nem találtak vírust,ezért itteni sugallatra letöltöttem a SpyHunter4-et az meg több mint 100-at talált, de az nem törölte, csak ha izibe megvettem volna. Most egy sincs!
2015. jan. 3. 12:28
 3/6 csacsi2 ***** válasza:

Malwarebytes megteszi ... (veszélyes aalmazások felismerésére, böngésző védelemre).

Vannak vírusok azokhoz kiváltképpen vírusírtó/tűzfal kell (pl eset smart security,Comodo internet security...).

Malware írtó mint kiegészítő védelem, jó. Nem tudom milyen vírusírtód volt, de egy vírusírtót nem elég feltelepíteni, be is kell állítani, Nemkívánatos programokat is felismerje.

Vírus más mint a veszélyes alkalmazások, toolbarok, nemkívánatos programok...

Kell legyen a vírusírtódnak tűzfala és fájlrendszervédelme.

SpyHunter is csak kiegészítő védelmet nyújt, nem véd aktívan és vírustámadások esetén sem fog védeni..

2015. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de lehet félreérthető volt, az hogy "egy sincs" vírusírtóra gondolta, nincs a gépemen semmilyen.Volt rajta ilyen-olyan legutóbb a Microsoft Security Essentials,de az sem talált soha semmit,mérgembe azt is töröltem. Ha még erre jársz, mit ajánlsz? A W.updata kijelölt 6 fontos frissítést, de egyet se sikerült telepíteni.Hibakód mind.
2015. jan. 3. 15:16
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

lehet már megfertőződtél és a vírust kiirtani nem mindig 100%. Ezért lehet a hiba frissítéskor.

Vírusírtónak nézz körül az oldalon rengeteg ingyeneset ajánlanak. pl Comodo Internet Security -t sokan ajánlják ingyenesbe. FONTOS hogy elismert, hivatalos oldalról letöltött vírusírtót telepíts!!! Rengeteg álvírusírtó van ami maga a vírus!!! Kidobják hogy van x vírusod, de csak akkor törlik, ha fizetsz! Ilyen nincs... Egyszóval valószinü te is telepítettél egy ilyet... Jobb lenne újratenni az oprendszert és azonnal rátenni egy védelmet! Malwarebytest futtasd le, ingyenes megoldás... Én az eset smart security -t használom vírusmentesen mellette lefuttatom néha a malwarebytest de ez utóbbi eddig nem talált semmit azaz működik az eset.

Nézz Független teszteket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..

2015. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok, amiért ilyen sokat foglalkoztál, segítettél a problémám megoldásában. Köszönöm szépen! B.Ú.É.K.
2015. jan. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!