Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Counter-Strik...

Miért nem megy a Counter-Strike:Source-ban a mikrofon?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy bemegyek az Options-be és ott ugyebár Voice és nem tudom tesztelni a mikrofont hogy milyen a hangja recseg vagy ilyesmi miért??? rámegyek hogy Test microphone--->beszélek és nem hallom vissza miért??

2015. jan. 3. 14:06
 1/4 XboxFan220 ***** válasza:
Rendesen bedugtad a mikrofont? Nincs véletlen lehallkítva vagy esetleg lenémítva? Ha win7 ed van akkor van 1 progi a hangrögzítő (alap progi) ahol tudod tesztelni vagy Vezérlőpult ->Hardwer és hang -> hang és ott meg tudod nézni ,hogy a miki nincs e letiltva.
2015. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs letiltva TS3-on és skypeon is rendesen működik most megpróbálom ujratelepíteni hátha jó lesz :S
2015. jan. 3. 14:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Na megvan a hiba oka :) ujratelepítettem (bruss.org.ru-ről töltöttem le akit érdekel) és a custom mappában lévő cuccot mindig kitöröltem mert oda sajátot teszek be. ÉS ITT A BÖKKENŐ nem szabad ki törölni. Teszteltem mikor bent volt akkor simán ment most meg kitöröltem és nem ment :) tehát ez egy jó lecke volt XD PLAY HARD GO PRO
2015. jan. 3. 14:52
 4/4 PROBBI válasza:
CSak steamen kell beállítani a mikrofont beállításoknál
2016. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!