Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet, hogy így bebuggol...

Mitől lehet, hogy így bebuggolt a CS:GO-m? (képek a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tegnap délután még minden tökéletesen működött a játékban, futott rendesen ahogy kell. Ugyanakkor tegnap este mikor elindítottam, már a képeken látható állapot fogadott engem. Ilyen fekete háromszögek jelentek meg a menüben, amik folyamatosan mozogtak, ugráltak. Próbáltam belépni egy játékba, de ott is ez fogadott, ugyanezek a háromszögek, ugyanilyen elrendezésben, csak ott szürke színűek voltak. Steamen nyomtam egy játékfájlok épségének ellenőrzését, egy fájlt újra letöltött, mert azzal érzékelt valami problémát, de minden ugyanígy maradt.


Egyébként a számítógépem rendesen működik, igaz, más Steames játékokat még nem próbáltam futtatni azóta, de például az internetezéssel, youtube-os videónézéssel semmilyen probléma nem volt azóta sem.



2015. jan. 3. 14:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Időközben megnéztem még a Team Fortress 2-t is, csak hogy játékkal is kipróbálja, és azzal se volt semmilyen probléma.
2015. jan. 3. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!