Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidosok! Nem rég lettem...

Androidosok! Nem rég lettem Androidos és nem tudom hogyan lehet letörölni az alap Google programokat? Segítség!

Figyelt kérdés

Olyan alkalmazásokról beszélek amelyek szerintem feleslegesen foglalják a helyet (gondolok itt: Google Play Filmek, -Könyvek, -Újságos, Szövegfelolvasó, Cloud Print, Google+, Hangouts) Utánanéztem de semmi értelmes válasz nincs.

Próbáltam törölni pl. Google Play filmeket de csak a frissítéseit engedte törölni és ahogy felmentem internetre ismét letöltötte azokat.

Ötlet valakinek van ennek megoldására? Köszönöm.



2015. jan. 4. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
rootolással :)
2015. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg csak a rootolás az igazi megoldás, de talán megéri próbálkozni olyan appokkal is, amik lefagyasztják a nem kívánt rendszer appokat. De nem biztos, hogy bejön.
2015. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, viszont gőzöm sincs, mi az a rootolás 
2015. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kirootolod a telefont majd letöltöd a Root Uninstallert. Na az majd leszedi amiket akaesz. Ha nem tudod mi az a root, akkor írd be a googlebe a telód nevét és mögé hogy root. Kapsz hozzá leírást.


Ha nem akarsz rootlni akkor bemész az alkalmazásokba (beállítások) és ott kiválasztott az adott alkalmazást, majd Letiltás. Ez nem törli le, de garantálom az a pár kilobite ami a helyén marad nem fog zavarni. Ja és a főmenüben sem fog megjelenni.

2015. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Válaszoló.

Köszönöm a választ, az alkalmazás letiltása és az adatok törlése tökéletes és így a menüben sem van ott fölöslegesen és nem tölt le frissítéseket. Ment a zöld kéz. :)


Rootolni nem szeretném, tudtommal az garanciavesztéssel jár és nem akarok beleturkálni a telefonba. De köszönöm majd egyszer. :D

2015. jan. 7. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!