Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lehet feltelepíteni...

Miért nem lehet feltelepíteni a windows 8.1 az asus maximus 7 ranger alaplapra?

Figyelt kérdés
A windows 7-et fel tudom telepíteni dvd-ről, azt se tudtam egy darabig míg rá nem jöttem hol kell letiltani a secure boot-ot a biosba, csakhogy hiába van letiltva a windows 8.1 sehogyan sem akar feltelepülni, igaz azt pendrive-ról telepíteném, nagyon hasonló a probléma a két rendszerrel mivel amíg baj volt a windows 7-el addig telepítésnél a fájlok másolásánál 4%-nál állt meg azzal hogy hiányzik a fájl, a windows 8.1 3%-nál áll meg ugyanezzel annak ellenére hogy le van tiltva a secure boot; próbáltam rufussal, a microsoft saját usb telepítő készítő programjával is

2015. jan. 6. 17:27
 1/1 A kérdező kommentje:
Ezt én is szeretném tudni!!! Ha esetleg rájöttél megírhatnád nekem mi lehet a probléma mert zöldfülű taknyosnak érzem magam ettől! :-)
2015. okt. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!