Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet audacityivel...

Hogy lehet audacityivel mondjuk netes hangot felvenni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az Audacity-t, de sajnos csak a mikrofonom hangját veszi fel és nem tudom beállítani, hogy csak a "belső hangot" amit a gép szólaltat meg, mondjuk egy youtube videó, hogy lehet felvenni???

2015. jan. 6. 20:03
 1/4 atko06 válasza:
Ezt a programot nem arra tervezték hogy a rendszer hangot vagy videó hangot veszél fel vele. Így nem lehetséges vele megoldani. Én egy elég macerás módszert tudok de azért elmondom. Én úgy csinálnám hogy például frapsel vagy valami videófelveővel felvenném és ha csak a hang kell akkor sony vegasba kivágnám a képet. Mert az ilyen felvevőknél belehet állítani hogy a rendszer hangot is vegye. Remélem tudtam segíteni :)
2015. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Streamekhez, vagy más hang forrásokhoz is lehet felvételt indítani. Csak ilyenkor az összes rendszer hangot fel fogja venni. [link]


Youtube videóhoz én egyszerűbb módszert használok. MP3-ba, vagy átkódolás nélkül mp4-ben le lehet menteni. Ha van fent adblock-od csak akkor ajánlom ezt az oldalt: clipconverter pont cc Kezdeti másodpercet, véget jelző másodpercet, hangminőséget, forrást, ... nagyon sok mindent be lehet állítani. Aztán audacity már könnyebben tudja kezelni azt.

2015. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A frapses megoldás a nyerő! Köszönöm!:D
2015. jan. 6. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:

A win hangbeállításoknál engedélyezni kell a Stereo keverőt !

Az Audacity-ben is ezt kell beállítani bemeneti eszköznek, és így veszi a rendszerhangot.

[link]

2015. jan. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!