Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen alaplapot vegyek?

Milyen alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés

A processzor... Egy I7-3770K-s processzort szeretnék majd venni a gépembe és nem tudom hogy milyen alaplapba tegyem bele ja és a hűtő is érdekelne vagy elég-e a gyári?


CSAK EZ A PROCI NE ÍRJATOK MÁST HOGY EZ MINEK ELÉG I5 EZ LESZ ÉS KÉSZ :D Köszi a válaszokat... /Krsa



2015. jan. 7. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom, de miért nem 4770k? Olcsóbb 10 000 ft-tal, újabb egy generációval, és jobb a teljesítménye, és kettővel több utasításkészlet van benne. Az alá teljesen jó egy Asrock B85 Pro4. Ezt azért tudom mondani, mert már hónapok óta tesztelem, és kifogástalan, még húzásra is tökéletes.
2015. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja, és hűtőventi mindenképpen kelleni fog, mert a gyári úgy visít, mint egy megerőszakolt sertés. Valami ilyesmi formájú:

[link]

Azért, hogy a proci felé fújja a levegőt, így hűti a chipsetet és a memóriát is. Majd a házból kihúzza a levegőt a hátsó 12 centis venti.

2015. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm mindkét választ..Első.. Lehet amúgy hogy igazad van csak valamiért azt hiszem hogy az i7-3770K jobban viszi pl az ac4et vagy bármely játékot .. ha nem így van akkor azt veszem amit te írtál csak bizonyítsd be hogy azzal jobb játszani
2015. jan. 8. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Nos, hát először is én voltam mindkét válaszoló :D

Aztán meg miért én bizonygassak, ha te csak "valamiért azt hiszed?" Bánom is én, hogy egy rosszabb procira akarsz plusz 10 000 ft-ot fizetni :) Felőlem csináld.

Különös tekintettel arra, hogy tudhatnád, ezen a szinten nem a procin, hanem a videokártyán múlik a játék teljesítménye.

Ha ragaszkodsz hozzá, itt van egy felhasználói méréseken alapuló lista az összes jobb proci teljesítményéről:

[link]

2015. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Először is én nem voltam bunkó veled csak szépen megkérdeztem hogy miért jobb az? Amúgy meg elég jó videókártyával lesz összeszerelve azon ne múljon.. De miért drágább ha rosszabb?? Am a VGA egy Geforce GTX760 2Gb
2015. jan. 8. 17:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért drágább, mert régebbi, és ha valakinek olyan alaplapja van, erősebb gépet akar, de nem akar alaplapot is cserélni, rá fogja költeni a 10 rugót a 13 rugós alaplap helyett.
2015. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ok köszi akkor végül is leírnád az alaplapot és a hűtőt végleg? és akkor rád hallgatok egy i7 4770k-t veszek
2015. jan. 9. 20:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Leírtam, ott van.
2015. jan. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
az alaplapot amúgy nagyon köszönöm tényleg jó igaz még nem rendeltem meg ugyanis ballagásra kapom :D a hűtő pedig az a baj hogy nincs raktáron.. :/ szerinted ebbe az alaplapba olyan is van ami rossz? :DD
2015. jan. 10. 20:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden gyártásban van selejt, szóval nem mondhatom 100%-ra, hogy jó lesz, de nekem van belőle 2, az egyik egy 4770k, a másik egy 4790k procival, egy haveromnak meg egy hasonló Asrock, és mindhármunknak kifogástalanul működik. Ha véletlenül rossz, visszaviszed, azonnal kapsz másikat. Számla legyen róla :)
2015. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!