Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezhet olyan, hogy hirtelen...

Létezhet olyan, hogy hirtelen minden visszaáll alapértelmezettre a Windows 7 fiókomban?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a gépemet és bejelentkezem a fiókomba. Csak alapértelmezett ikonok és beállításokkal találkozom. A hátterem fekete és a böngészőm is szinte mintha mindent elfelejtett volna :/


Csökkentett üzemmódban is ugyanez a helyzet, de a C/Users mappán keresztül képes vagyok a fiókom fájljaihoz hozzáférni.


Mi lehet a baj? Ilyennel még sosem találkoztam ezelőtt :(



2015. jan. 8. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha el tudod végezni a következő műveletet:


Start Menü -> Futtatás...

Oda írd me, hogy "cmd", oszt' <ENTER>.


Ezután felugrik a fekete-fehér konzolablak, abba írd be a következőt, szóközre pontosan (de idézőjelek nélkül):

"ATTRIB -R -S -H /S /D"

Ezután vársz, amíg újra nem ugrik egy sort, és várja, hogy új parancsot írj be.


Zártd be e konzolablakot ablakot, ezután irány a sajátgép, majd lépj be arra a partícióra (szerintem C:), ahova a rendszered telepítve lett.


Remélhetőleg itt találsz egy "boot.ini" nevű fájlt. Az is lehet, hogy a kiterjesztését nem fogod látni, mindenesetre az ikonja utal arra, hogy jegyzettömbbel megnyitható.

Ezt nyisd meg, és az EGÉSZ tartalmát másold ide be, hátha abból látni fogjuk a problémát.


--- nem biztos, de egy próbát megér ---

2015. jan. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült a problémát megoldani. Megvolt a profilom sérülve. Csináltam egy új profilt, és a régiből fontos adataimat (nem az összes fájlt!) átmásoltam oda.
2015. jan. 10. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Megsérült? Nadehát mitől?

Ismét csak bizonyította a Win7 a hülyeségét, hogy a saját fájljait is szétveri?!

2015. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!