Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO-ban le scammeltek egy...

CS:GO-ban le scammeltek egy 160 € késsel írtam a steamnek szerintetek vissza kapom?

Figyelt kérdés

Ez úgy történt, hogy az egyik haverom küldött egy linket én meg megnyitottam de nem is értem, hogy hogy mertem megnyitni és amikor megnyitottam akkor az összes skinem eltünt.

Itt a gyerek linkje kérlek reportoljátok ti is.

[link]

A késem már nincs a raktárjában.



2015. jan. 9. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

a "haverod" 21 napja volt legutobb online...

bye bye skin, ez tanulopenz

2015. jan. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1, Ha képes vagy 'havertól' kapott linket csak úgy megnyitni akkor megérdemled. (a 'haver' ugye azt jelenti hogy holnap (értsd legközelebbi munkanap/alkalom/...) találkozol vele iskolában/gimnáziumban/egyetemen/munkahelyeden, fel tudod hívni telefonon,... NEM? akkor milyen haverról beszélünk? Akkor aki egy internetes oldalon a barátlistádon van több mint 3 napja az a 'haverod' lesz. Alapvetően nem kellene idegeneket barátlistára tartósan (max. trade vagy egy privát chat erejéig) felvenni)

2, Gyk-n akkor se tudnak segíteni ha van itt Steam Support tag, Steamnek kell írni. [link] (új accountot kell létrehozni független a Steam nevedtől/kódodtól)

3, Milyen okból reportoljuk velünk nem tett semmi rosszat így ha mi jelentjük akkor a Steam szabályzatot sértjük meg ezt te se várhatod el (nem tudhatjuk hogy tényleg így történt-e vagy mondjuk csak összevesztél vele,...)

4, Azt hogy visszakaphatod-e nem mi fogjuk eldönteni bennem például kettős érzésem van örülnék meg nem is ha visszakapnád. Örülnék mivel megloptak, nem örülnék mivel saját hibádból és így nem tanulsz belőle.



Itt írj, ők eldöntik, sok sikert remélem tanulsz az esetből:

[link]

2015. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem is értem mért ilyen üzletekről szól ez a játék? régen még az volt a menő ki miket tudott be lőni mára meg az hogy a low játékos miket tud üzletelni?
2015. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is sajnos benyeltem egy ilyen scammet még December 19-én rákattintottam egy linkre. Az egész raktáramat kitakarította az illető. De még az nap este írtam steam supportra megfogalmazva egy levelet és 25nap után reagáltak most nem rég , hogy mindent visszaadtak és a raktáramba is van az a 170 euró amit el scammeltek.

Egy próbát megér :D

2015. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szurkeszinupalca válasza:
Ajánlom az ilyen emberek elkerülésére, hogy álítsd privátra a profilod.Amúgy "csak" a linktől ilyen nem lessz.Ott te még szerintem csináltál valamit.
2015. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
haverod egy rohadt nagy csaló .jelentsd fel !
2015. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!