Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A g2a.com megbizható, legális?

A g2a.com megbizható, legális?

Figyelt kérdés
Nem kell attól félnem ,hogy az ott vásárolt win8.1-es kódomat előbb utóbb letiltja a microsoft?

2015. jan. 10. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Maga az oldal megbízható és legális is. Azonban az ottani termékeket nem magától az oldaltól, hanem az oda regisztrált emberektől veszed, akik ugyanolyanok, mint te. Az ott hirdető eladókkal szemben azonban védelmet nyújt a G2A shield. Ezt mindenképp pipáld be, ha biztosra akarsz menni. Néhányszáz forintba kerül, azonban 100%-os garanciát vállal a vásárolt termékre, így ha nem működik/hamis, akkor adnak helyette másikat, vagy visszaadják az árát.
2015. jan. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt azért megjegyzem, hogy habár én még csak kétszer vásároltam onnan terméket eddig, egyikkel sem volt semmi baj és mind a kettőt perceken belül megkaptam :)
2015. jan. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!