Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lubuntura telepíthető-e a Bino3D?

Spumifater kérdése:

Lubuntura telepíthető-e a Bino3D?

Figyelt kérdés
Már egy csomó oldalt átnyálaztam ezügyben. Mivel abszolút új vagyok ebben az OP-rendszerben, fogalmam sincs hogyan kellene. Már több oldalról letöltöttem, de többnyire olyan üzenettel áll le, hogy valami függőség nem hozható létre. Ha valaki leírná nekem részletesen hogyan kell és mit kell tennem, megköszönném!

2015. jan. 10. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az a Bino3D? Van-e neki Linuxos megfelelője?


A linux nem Windows: ha Windowsra írt programokat szeretnél futtatni, akkor egy emulátort tegyél rá, de az sem mindent fog futtatni.


Van hely a merevlemezen? Ha igen, akkor particionáld és tegyél rá egy WinXP-t. Gondolom a Lubuntut is azért tetted rá, mert nem egy bivaly erős géped van.

Írnám a virtuális gépet is, de az, lehet, hogy lasabb lesz, mint +1 partición levő WinXP elindítása.

2015. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt:

[link]


Lényeg, hogy "deb" fájl legyen, és a gdebi programmal tudod megnyitni és telepíteni. Ha továbbra is függőségi problémák vannak akkor vagy lemondasz róla, vagy egyenként átnézed hogy mik azok a függőségek, és megpróbálhatod eltávolítani amik a gondot okozzák- viszont így valószínűleg más program nem fog működni. (Jól bele lehet kutyulni a rendszerbe.)

2015. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Bino 3D egy 3D-s videólejátszó. És igen gyenge a gép, ezért próbálom ezt az utat. A Bino3D.org oldalon megtalálható többféle platformra. Csak épp a telepítéssel van gondom.
2015. jan. 10. 12:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Módosítok: "Igen,gyenge" azt jelenti, hogy 3GHz és 1GB Ram. Erre keresek 3D lejátszót.
2015. jan. 10. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a csomagtárolóban (szoftverközpontban) nincs, akkor inkább mondj le róla!
2015. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hivatalos weboldalon:

[link]

a letöltéseknél:

[link] download.html

szerepel hogy Ubuntu alapú rendszerekre - így Lubuntu esetén is - elérhető a gyári csomagtárolókból:

[link]

telepítése a Szoftverközpontból:

[link]

vagy parancssorból:

sudo apt-get install bino


De ha nagyon friss verziót akarsz, akkor lefordíthatod forráskódból is - bár az kissé körülményes:

[link] download.html - itt lásd a "Source Code" fejezetet.

2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!