Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSI Afterburner 4.1. 0-val...

MSI Afterburner 4.1. 0-val hogy lehet játék közben cpu-vga adatokat nézni? (fok, %, stb) [többi lent]

Figyelt kérdés

letöltöttem az msi afterburnenr 4.1.0 officalt innen: [link]

Az lenne a gondom hogy nem tudom "ki monitorozni" pl hogy vga hőmérséklete, kihasználtsága,stb játékok közben. valaki elmondaná hogy hogyan kell?



2015. jan. 10. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sehogy, csináld azt hogy játék közben le Alt Tabozod.
2015. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
78%

Egyszerűen, előző válaszoló helytelen választ adott...

Megnyitod az MSi Aftreburnert,settings,monitoring,és itt lesznek hogy Power,gpu temperature stb.. mellettük kis fekete pipák, na most ha van némi angol tudásod akkor megérted melyik melyik mit mutat, mert nem tudom konkrétan mit szeretnél monitorozni.Kijelölöed amelyiket szeretnéd és aztán ott van alulról a 3. kis négyzet azt bepipálod(Show in On-Screen Display).Így már amit kijelöltél kifogja mutatni játék közben.Ha többet szeretnél akkor egyenként kijelölöd és minden egyes adatot külön kell Show in on screen-elni.Remélem tudtam segíteni.

2015. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!