Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 ultimatehez milyen...

Windows 7 ultimatehez milyen vírusírtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Én az avastra gondoltam, vagy a Nortonra. Szerintetek?

2015. jan. 10. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Avast az jó lesz.
2015. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kakao101 válasza:
Szerintem is az Avast, mert ha később meggondolod magad a Norton kiirthatatlan.
2015. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és a segítséget. Feltettem az Avastot, ahogy ajánlottátok. Köszönöm szépen.
2015. jan. 10. 17:37
 4/5 anonim válasza:

Sya! Kontrák Attila vagyok, nem értek a sztech-hez, de nekem több is van fent, alapból a 7 en kell lennie 1 Wind. Defender- nek, nekem az mellett fent van a Baidu antivir,

Bot Revolt, nagyon jó Adwclaner, Amir ez a bedugni kívnt pent is nézi, Iobit Malware, 360 Total securyti ezeken felül rendszerjavítónak Tolwíz Claner, Wise Care 365, Advanced system care 9, PrivaZer, Baidu claner, Auslogic Disc defrag, Ezeket szoktam futtatni ha önként nem csinálnak rendet, szerintem mind remek progi és mind ingyé van az avastot szedd le én is így próbálkoztam A win defndert meg futtasd utána ha leszedted ha nem látod akkor a startnál írd be futtatásra és előbb frissítsd uána telj vizsg. és ha az megvan a Wise Care 360 all futtatás után csinálj visszaállítási pontot és egy teljes mentést! Sok sikert Szépen sorban töltögesd le őket és mindet futtasd is le mert akkor frissítenek is és így egyben ha végeztek nekem azt hiszem mostanra leszedtek mindent ja és még egy van fent Aventix, és ezek csak akkor kiabálnak ha baj lenne Üdv Attila és mikor azt hiszed egyet lefuttattál és most jó a gép akkor a következő talál mást én is így jöttem rá!! De nem fontos rám hallgatni mielőtt bárki legyilkolna ezért, mivel én nem értek hozzá csak kipróbáltam!

2016. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már 2 hónapja a windows defendert hasaználok, nem kell vírusírtó, mindegyik virusírtóm szívja a ramot ezzerel.
2016. márc. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!