Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a skypem-nak?

Mi lehet a baja a skypem-nak?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hónapja próbálom megoldani a hibát.Frissítettem a skypet és kezdődött.

Minden jó frissités után majd bejelentkezek belépek és egyszer csak kifagy.Leáll és bekell zárnom az egészet.

Próbáltam többször is.Majd újra raktam a gépemet nem-e valami vírus de ugyanugy feltelepítettem és ugyan az a hiba.

Utána megpróbálkoztam régebbi skypekat letölteni .

Feltelepítettem többet is és bejelentkezek nem talál partnert se semmit majd rá 30 másodpercre kifagy ismételten midnen skype-val.Előrre igen letöröltem hogy ne ütközzön bele de sehogysem jó frissitést kikapcsoltam de mindegy mit csiinálok nem engedi.Kezd idegesíteni hogy nem enged be mert több megbeszélni valóm is lenne.Kérlek segítsetek ha tudtok.Operációs rendszerem Win 7 Ultimate 64 bit.Telefonon beenged jelentkezni meg más gépen is csak a sajátomon nem hanem folyton kifagy persze telefonon meg belép és tudok bűrmit csinálni rajta.Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 10. 15:51
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy a frissítések nem lettek jól letöltve vagy ilyesmi.Egyépként nemrég én is frissítettem a skypet és azt írta hogy egy hónapig ingyenes a használata lehet hogy azért mert fizetős lett és neked már lejárt a frissítés óta az egy hónap.
2015. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!