Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani olyan Minecraf...

Tudtok ajánlani olyan Minecraft klienst ahol tudok hamachi-val szervert csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék haverommal közösen tolni egy világot, de eddig amit torrentről szedtem le kliensek valamiért nem képesek a szerver résszel dolgozni. Elvileg ha elindítom a minecraft_szerver.jar-t akkor elég sok mindent kellene csinálnia, ill 2 ablaknak el kellene indulnia ha jól tudom. Nálam csak egy dos-os ablak indul el, létrejön 1 mappa és 3 file és aztán bezár és ennyi. A szerver nem működik, én meg csak lesek ki a fejemből. Remélem tudtok segíteni

2015. jan. 10. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha normális kliensed van, akkor ez nem a kliens hibája...

Szerver készítés: [link]


Egyébként ha csak egy cmd nyílik meg az nem azt jelenti, hogy rossz..

Ha pedig valami hiba történik azt kiírja a szerver.

2015. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a segítséget! Egyébként közben rájöttem mi volt a hiba. Az Eula-ban valami oknál fogva alap értelmezésben az volt hogy elula=false. Csak azt kellett át írni és már működött is viszonylag normálisan. Bár nem teljesen értettem miért csinálja ezt mikor egy videót se találtam róla hogy ilyen lenne
2015. jan. 12. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Új szervereknél el kell fogadni az Eula-t, hogy fusson, de egyébként ezt ki is írja konzolra, de ha sikerült akkor jó :D
2015. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ez volt a baj hogy a Dos-os ablak nem maradt kint addig hogy mutassa a hiba okát. Így csak találgatni tudtam. Nem igazán mondja egyik videós se hogy az elsőnél ezt át kellene írni. Sajnos. De legalább már fut :) Köszi a segítséget :)
2015. jan. 14. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!