Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan oldjam meg a Microsoft...

Hogyan oldjam meg a Microsoft Worldben, hogy az élőlábban beírt szöveg csak az első oldalon jelenjen meg?

Figyelt kérdés
Tehát beírtam egy szöveget élőlábba, de az mindegyik oldalon megjelenik, nekem pedig csak az első oldalra kell. Megoldás?
2010. febr. 6. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Worldben sehogy de Wordben sem lesz könnyű...

Pontosabban Wordben sem lehet, mert az élőlábnak pont az a célja, hogy minden oldalon megjelenjen, legfeljebb az elsőből lehet kiszedni, ha az mondjuk címlap. Mintha azt akarnád, hogy a kocsi gázadásra fékezzen. Ha az első oldal tetejére akarsz valamit, állítsd kisebbre a felső margót, írd be a szöveget, aztán még a második oldal előtt szúrj be egy szakasztörést (beszúrás/töréspont/szakasztörés - ha jól emlékszem), és állítsd vissza a margót.

2010. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem egészen jól tanulta meg a kedves első válaszadó, a Word modul használatát!

MS. 2003 Word:

Nézet menü > Élőfej és Élőláb, a megjelenő lebegő panelen > Oldal beállítás (óra után jobbra) ikonra klikk, > Elrendezés fül > Első oldal eltérő elé a pipát betenni! OK.

2010. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amikor a második válaszadó tanácsára hallgattam, akkor az elsőn nem volt, a többin meg igen...
2012. ápr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!