Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen játék Androidra?

Van ilyen játék Androidra?

Figyelt kérdés
Olyan játékot keresek android platformra, amiben a játékosok (az összes a világon aki ezzel játszik) választhatnak két tábor közül. Mint pl. a Bitefight, vagy talán az Ingress, csak nekem valami sokkal egyszerűbb kellene mint az utóbbi (és nem is GPS-es) és nem böngészős mint a Bitefight. Szóval ne kelljen éjjel nappal ott ülni fölötte, és legyen kiegyenlített (nem úgy mint a Robot unicorn attack 2-ben). Remélem értitek :D

2015. jan. 11. 22:17
 1/1 anonim válasza:

Szerintem valami ilyesmire gondolsz. Nézd meg ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=ST9T07zhr-s


Elég gagyin mutat elsőre, de bele lehet függeni. Én 120 lvl körül tartottam, de itt kb már venni kell pénzért cuccokat, mert nem tusz fejlődni csak nagyon lassan. Meg ugye frissítették, amit az én androidom (2.2.2-es) már nem tudta használni vagy mi és egyszerűen rá kellett hagynom.

2015. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!