Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljunk?

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Nagyba játszunk MineCraft PE 0.10.4 (nem tudom hogy hivják, lan vagy mi) -en LAN partit. Nagyba épitünk, amikor megláttunk egy mozgó valamit. Azt hittük elöször tyúk, de nem is foglalkoztunk vele, épitettünk tovább. Este lett. Mégépitettük a házat, amikor egy fehér pár szem jelent meg a távolva. Egyik haverom hirtelen eltünt, mert megölte valami !!!!!! CREATIVBA !!!!!!! Azután egyre közelebb jött, és alap skint volt fehér szemmel. Fáklyáztunk, úgy láttuk meg. Hirtelen leguggolt, de máris eltünt. Azután megölt mindenkit, és mikor újraéledtünk a ház eltünt. Nagyon megijjedtünk! Utána néztünk, valami herobrine-vel találkoztunk. pont úgyis nézett ki mint a képen. Múltkor az LBSG szerveren találkoztunk hasonlóval az egész szerveren, akkor mindenkit letiltottak órákon átt. Akkor irták ki a honlapjukra mert már ideges voltam, rá kerestem ,hogy keresik ezt a herobrine-t. Az volt az egészbe a fura,hogy nem jelezte hogy belépet a játékba, neve sem volt fölötte, csak utána mondták a többiek hogy valami .hi volt felette. Sokkan irták hogy nem létezik, én pc-n nem találkoztam vele, de PE meg furcsálom, hogy már másodjára találkozunk vele. Mi lehet a teendő, hogy ne maradjon ott? Félek rá megy a szerveremre, aztán eltünik a világ (mert épitkezős világ, sok taggal) , de ott még nem láttak. Köszönöm előre is a válaszokat! UI Nem vicc!

2015. jan. 11. 22:40
1 2
 1/16 Argloss ***** válasza:
80%

Köszönjük Emese.

Csináljatok szilvás buktát, Herobrine állítólag nagyon szereti!

2015. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
hát visszatért.. neeeee
2015. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat! Kérem a további kommentelöket,hogy probáljanak válaszolni, tanácsokat adni!
2015. jan. 12. 00:30
 4/16 Jófej:D ***** válasza:
56%
Szerintem csináljatok neki egy csapdát. (A csali legyen egy szilvásbukta)
2015. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Én nekem is 0.10.4-em van, de nálam még ilyen nem volt


Eredeti van meg, mert lehet hogy amiatt van hogy nem

2015. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 RockyHUN válasza:
Szerintem csinálj olyan csapdát(a barátaidal) hogy, először csinálsz egy üreget aminek a falai obsidiánnal vannak tele az üreg szélére meg pistonokat. Akkit üldöz az menjen az üreg szélére(gyorsan) a másik meg indítsa el a pistonokat és herobrine beleesik és amikor nincs kiút neki akkor fullosan felszerelkezve legurototok hozzá és valahogy kinyirjátok(persze ha sikerül).Remélem tudtam segíteni lehet hogy egy kis időre ezzel a módszerrel visszatartjátok herobrine-t :)
2015. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, föleg neked Rocky. Eredeti Minecraftot használok. Reméljük valahogy eltünnik majd.



Szép napot mindenkinek!

2015. jan. 15. 17:53
 8/16 Koczur Adrián válasza:
Ez elég furcsa....... én nyár óta Minecraftozok singleplayeren és szerveren is, de soha nem történt velem ilyesmi érdekes..... amugy szerintem is akkor épitsetek egy csapdát ,ha csak nem fog tudni átjönni rajta..... amugy ez elég furcsa....
2015. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
jaaaa. Fura hogy miért PE-re
2015. jan. 18. 12:17
 10/16 anonim ***** válasza:
tudtok angolul?
2015. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!