Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítsen! Lehet esetleg...

Zoli1737 kérdése:

Valaki segítsen! Lehet esetleg olyan hogy a cs 1.6-ba az egyik szerver adminja elbaszott a gépemen?

Figyelt kérdés
az egyik admin valamiért nem bír engem, és kivágott a szerveréből...volt anti-BAN és megint visszaléptem...és utánn nem tudtam többet elindítani a játékom...ujjra instaltam, de viszont egy idő játék után ujjra nem lehet a játékba lépni..lehetséges h az egyik admin baszhatott valamit el? lehetséges olyan, vagy ez lehetetlen?

2015. jan. 11. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Admin csak szerverparancsokat adhat ki, az egyetlen, ami lehet, hogy letöltöttél valami modot a szerverre lépéskor, de elvileg annak sem kéne semmilyen problémát okoznia, vagy ha mégis valahogy, akkor mindenki másnak is, aki belépett arra a szerverre, szóval kizárt.

Ez egy szerencsétlen véletlen. Viszont ez az anti-ban annál inkább esélyesebb. Mi az tulajdonképpen?

2015. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az antiban az megakadályozza h Banoljanak a szerverből, vagy 'kickeljenek...amint banoltak, utánna ugyan ugy be tudok lépni a szerverbe...de vsizont ezt azonnal töröltem, és miután ismét telepítettem a cs-t utána megint ugyan ugy kiírta azt amit azelöt is kiírt mikor be akartam lépni a játékba..
2015. jan. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!