Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem bootol a pendrive de miért?

Nem bootol a pendrive de miért?

Figyelt kérdés
windows 8.1 pro van a gépemen ezt szeretném 8.1 enterprice-ra telepíteni. ráírtam normálisan 4gb-os penrdivera a rendszert, beállítottam a prioritásnál az usb-t elsődleges bootnak, majd a boot menüben is. a windows ikon megjelenik és ennyi... már 2 rendszert is próbáltam... mi lehet a baj?

2015. jan. 12. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"ráírtam normálisan", hogyan? Gondolom rosszul.

Én ezt a progit használom hozzá:

[link]

2015. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
windows 7 usb/dvd download tool-t használtam
2015. jan. 12. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Kell egyáltalán bootolva telepíteni? Win 7 ről való frissítést win 8.1 ra is elég volt egy telepítőt elindítani win 7 alól és kész.
2015. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
iso-ban szedtem le, csak ezt a telepítési módot ismerem. nem tudom mire gondolsz
2015. jan. 12. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Arra gondol, hogy pl daemon toolssal megnyitod a képfilet (iso) és elindítod a telepítőt.
2015. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de akkor leformázódik a C: meghajtó? mert azt is szeretném
2015. jan. 12. 17:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, próbáld ki, nem vesztesz vele semmit.

Amúgy UEFI-s az alaplapod, támogatja-e egyáltalán a bootolást USBről?

2015. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
támogatja. ha telepítek akkor usb-ről csinálom, akkor tuti tiszta meghajtóra raktam új rendszert
2015. jan. 12. 17:54
 9/11 lali51 ***** válasza:
Rufussal készítsd el a telepítő pendrajvot,azzal jó lessz ha jól van beállítva a bios.
2015. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A Windows 7 USB/DVD tool az jó lesz. Előtte formázd le a pendrive-ot és írd ki rá az ISO fájlt. Aztán indítsd újra a gépet. Lépj be a biosba állítsd be, a bootolási sorrendnél, hogy a pendrive legyen az első. (csak akkor tudod ha csatlakoztatod) Mentsd el a beállításokat és indítsd újra a gépet. Ekkor behozza a telepítőt, telepítsd az OP. Rendszert. Utána újra fog indulni magától. Megint lépj be a biosba és állítsd vissza a bootolási sorrendnél a normális sorrendet. Mentsd el a változásokat és indítsd újra a gépet. És kész is. Aztán majd jönnek a szokásos beállítások mivel először bootol az új OS.
2015. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!