Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jó az, hogy mindig...

Miért jó az, hogy mindig frissíteni kell?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mi a jó abban, hogy egy programnak 100000 verziója készül és néhány hetente/naponta ajánlgatja a frissítést. Persze tudom, hogy új funkciókkal bővülnek, változik kicsit a kinézetük, de pl. egy 7.5.212 és egy 7.5.213 verzió között nincs észrevehető különbség, így nem értem, hogy minek ez a sok kicsi frissítés, nem lenne jobb ehelyett évente 1-2 nagy?

Mobilon a legdurvább a helyzet, egy hét alatt 10-20 frissítés is összegyűlik (persze nem engedélyezem ezeket, mert az összes adatforgalmamat elvinnék teljesen fölöslegesen).



2015. jan. 14. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó, de ilyen a szoftver piac. Minnél előbb a piacra kell lépni különben hátrányba kerülnek a konkurenciával szemben. És amég nincs kint, addig bevételt sem hoz a fejlesztőknek. Ebből kifolyolag nincs idő, hogy egy teljesen tökéletes szoftvert adjanak ki. Amint kész annyira, hogy használható már ki is adják, és inkább később tökéletesítgetik, sok kis frissítéssel.
2015. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Nem jó. Sokkal jobb lenne, ha minden kerek változat tökéletesen működne, meg a világ se változna arra a kis időre. De egyrészt a programokat emberek írják, akik bizony hibáznak néha a millió soros programokban, és ezt illik kijavítani, másrészt a versenytársak működése, meg a biztonsági helyzet változása is indokolja, hogy amint lehet, elérhetővé tegyék a fejlesztés pillanatnyi eredményét.
2015. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
Na, megírtam ugyanazt...
2015. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emiatt ne érezd rosszul magad, mikor mobilról pötyögök, néha velem is megesik.:)
2015. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. jan. 14. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!