Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1TB-os vinyómon adatvisszaállí...

1TB-os vinyómon adatvisszaállításra van szükség. Ebből a célból tükrözésre került és a képfájlon most próbálkoznék. Ehhez minimum 4TB-os háttértárra van szükség?

Figyelt kérdés
Szóval a képfájlt valaki megcsinálta nekem, de most el kell hoznom. Ehhez 1TB-nál nagyobb külső HDD-re van szükségem, ha jól gondolom. Viszont közben rájöttem, hogy a kimenet miatt lehet hogy az se elég, mert az adatvisszaállító program kimenete is rá kell férjen. Igyazából nincsen tele az 1TB, tehát az a kérdésem, hogy az adatvisszaállítók hogyan működnek, kell nekik a kimenethez is az 1TB--nyi hely, vagy ha kevesebb lesz az adat, akkor kevesebb is elég lesz, mert nem a képfájlt állítják vissza egy az egyben? Bár ha lejhetne, azt szeretném, csak nem hiszem hogy azt tudják. Törlés utáni adatvisszaállításról van szó, nem fizikai hiba, és nem is particiós tábla helyreállítás!

2015. jan. 15. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Felesleges képfájt tükrözni, ennyi idő alatt a visszaállított adatot is kimásolhattátok volna arra a vincsire.
2015. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem elég egy 2 Terrás is.


A képfájl az rámegy a 2 tárrásra + azokat a fájlokat amiket vissza tudsz állitani azok is ráférnek ugyanarra a 2 terrás hdd-re.


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!