Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az ingyenes videókészítő...

Mi az ingyenes videókészítő programok Photoshop-ja?

Figyelt kérdés

Érdekelne melyik/mellyek a legjobb elérhető ingyenes (akár nyílt forráskódú) videószerkesztő program(ok).

Videókat szeretnék összevágni, effekteket, átmeneteket rárakni, stb...



2015. jan. 15. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
sok van, én a gimpet szoktam ahsználni
2015. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Gimp-el videót szerkeszteni ? Ez érdekes.


Eléggé lecsökken azon programok listája azzal, hogy kikötötted az ingyenességet.


Windows Movie makert ajánlom.

2015. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok félreolvastam, azt hittem ingyenes photoshopot akarsz :)

De a kérdésre válaszolva én ezeket használom.

[link]

virtualdub

2015. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Argloss ***** válasza:

Lightworks:

[link]

2015. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
blender
2015. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:

+ Blender.

[link]

2015. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Blender hogy használható sima kamerás felvételekhez? Nekem amolyan (3D) animációs szerkesztőnk tűnik.
2015. febr. 7. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Az is. Divat lett itt a GyK.-en a blendert videószerkesztőként emlegetni.

Azért mert egy programmal meg lehet valamit oldani így-úgy, az még nem jelenti azt hogy az jó, és használható is. erre ékes bizonyíték a Blender. Sok mindenre jó kis program az tény, de videót szerkeszteni gyötrelmesen rossz.

2015. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:

Nem, Kispofa75, most az egyszer nem értünk egyet! Ezt a „divatot” többek (Ipor Sircer) közt én futtatom, és az amúgy gyakorta felszínre törő gonosz hajlamaim ellenére sem kitolásból ajánlgatom a Blendert.

Igen, a program alapvetően egy 3D-szerkesztő és -animátor, nem is akármilyen. Ennek megfelelően a kezelőfelülete sem egy hokedliülőke, ami talán bonyodalmas szerkesztéssel riogatja a kóbor apácákat, DE ha valaki eljut odáig, hogy megkeresse, és ki is próbálja a Video Sequence Editor-nek nevezett részét (pláne, ha elolvas hozzá egy-két oldal ismertetőt), ott egy rendkívül barátságos, jól kezelhető videószerkesztőt talál, ide-oda teszegethető sávokkal, az átfedéseken érvényesíthető effektekkel, nagyon egyszerű logikával, amelyet szívből ajánlok a kezdőknek is. Azután semmi akadálya a továbbfejlődésnek, idővel feltűnhet, hogy a Blender néhol az After Effects képességeiig nyújtózik, de mindez nem változtat azon, hogy hétköznapi feladat esetén a kezelése is szimpla.

Látom én, van abban valami mulatságos, hogy a programot egy a fő céljához képest majdhogynem kis bónusznak tekinthető része miatt töltse le valaki -- mintha az üzemi étkezde kedvéért vennél egy autógyárat --, de egyrészt ingyen van, ugyebár, másrészt idővel bátran bele lehet vágni a 3D-részébe is, az is haszonnal működtethető ám az effektezéskor.

2015. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs abból semmi gond ha nem értünk egyet valamiben.

nem érzem magamat elveszett embernek az ilyen jellegü programok terén, de ény 2 hét próbálkozás után végleg feladtam a próbálkozást. Ez van.

Kinek a pap, kinek a paplan. :)

2015. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!