Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4-ben kis szintűne...

Battlefield 4-ben kis szintűnek mit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Milyen pályán milyen fegyverrel hány slotos szerverre milyen játékmódba játszon ahol ölni is tudjon ne csak halni?Énis most kezdtem nem rég 20-as szintű vagyok de a 120-asok mindig megölnek esélyem nincs hol lehetne jó aprítani és milyen fegyverrel?
2015. jan. 15. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

aim, vagy wh amig boostolod magad...

vagy önerőböl kihuzold kb ennyi.

2015. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van aim meg wh is a bf4-re?
2015. jan. 15. 16:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehát azért kitiltanak ha aimozol mindig fejest ad vagy nem ?
2015. jan. 15. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
nem tudom én aimoztam amig fel nem boostoltam magam és nem tiltottak. próba szerencse.
2015. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem ha kiis tiltanának akkor a szerverről vagy az egész battlefield multibol?
2015. jan. 15. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, engem nem tiltott a PB, ha erre kiváncsi vagy akkor el kéne olvasni a tájékoztatást.

[link]

2015. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Légyszíves elkuldod a hacked linkjét meg azt is hogy hova kell berakni meg hogy kell az aimot elinditani rajta nagyon kérlek.
2015. jan. 15. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:

nem linkelek ide hacket,

oldschoolcahck.de és downloads, minden leiras ott lesz.

2015. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kérlek privi üzenetBen a letolto linket kérlek szépen.
2015. jan. 15. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne hackelni. Nem tudom, még sose használtam, de ha kitiltanak az semmiképpen sem jó. Ha gyorsan akarsz fejlődni, akkor én az operation Locker pályát ajánlom azon nagyon lehet gyilkolni, ha van prémiumod akkor az operation metro-t vagy a Dragons Teeth kiegészítő pályáit. Vagy egyszerűen csak lépj be egy tdm vagy Domination szerverre, ott mint gondolom tudod kisseb pályák vannak szóval az megfelel.Ja és ha Op Locker-en vagy Metro-n Conques-ben mész, akkor az minél nagyobb Ticketes legyen.Fegyverben pedig ezeket ajánlom:


Assaultnál:

Elsődleges:Aek-971

Pisztoly:Magnum .44 ha megvan, he nem akkor M9 vagy Shorty 12G

Kiegészítő1:Medpack

Kiegészítő2:Defib


Enginernél:

Elsődleges:AS VAL(csak ha prémiumos vagy) ha nem akkor:CZ-3A1

(mondjuk szerintem ha csak 20-as szintű vagy az sem biztos hogy megvan)

Másodlagos:Ugyanaz mint az ezelőttinél

Kiegészítő1:RPG-7V

Kiegészítő2:EOD-BOT(Nem biztos hogy megvan, de ha igen akkor ezzel is lehet egy pár Kill-t szerezni).


Supportnál:

Elsődleges:Én ide mindenképpen a PKP-Pechenget ajánlom, mert az a fegyver rohadt jó.Nekem az a kedvenc fegyverem a játékban, ha pedig van prémiumod az AWS-t vagy az M60-t ajánlom.

Kiegészítő1:Ammo pack

Kiegészítő2:Én az XM25 Airurst-ot ajánlom, mert ha Locker-en vagy Metro-n játszol, és a sok füst miatt nem látsz semmit, akkor ez eléggé jól jön majd.


Reconnál:

Elsődleges:Ha Close Quarters pályákon vagy, akkor M40A5 vagy FY-S(De azt nemhiszem hogy megvan mert 50db Marksman Ribbon kell hozzá)

Kiegészítő1:Spawn Beacon, ha Campelni akarsz

Kiegészítő2:Claymor vagy C4 ez a kettő mindig jól jön vagy a Long Range Sniperkedést jobban kedveled akkor a PLD jön jól spottoláshoz.


Ja és gránáthoz minden Classnál az RGO Impact-ot ajánlom.

A fegvereket úgy Costumizolod ahogy akarod.A specializálódáshoz az Offensivet ajánlom a Close Quarters ben vagy mert ad plusz gránátot, amugy pedig a Defensive a legjobb.


Remélem tudtam segíteni.Jó játékot!

2015. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!