Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » . Dat kiterjesztesu fajlokat...

. Dat kiterjesztesu fajlokat hogyan/mivel nyithatok meg?

Figyelt kérdés
Adott egy mailstore nevu progi, amivel archivaltam a gmail-es fiokomat kb. 1 eve.Letrehozott egy backup mappat, amibe bepakolta a cuccokat .dat kiterjesztesben (ezekbol kb. 30 van x1.dat, x2.dat....x30.dat formaban).Ujragyurtam a wint ma.Telepitettem a mailtsoret, de az archivot nem lehet importalni. Probaltam sima kopizassal is, de egy hibauzeneten kivul ("nem tudtam megnyitni a mastervalami.xxx-t" , pedig az is ottvan) nem mutat semmit. Nagyon sok fontos csatolmanyom banhatja a dolgot :/

#e-mail #program #letöltés #.dat #májashurka #archiválás #mailstore #mocsári poszáta figyelő rendszer
2015. jan. 15. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A gmailból kitörölted a leveleket?
2015. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kerdezo vagyok.Eleve azert lett archivalva, mert meg kellett szuntetni a fiokot.
2015. jan. 15. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:
szioka elrontottad
2015. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!