Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ADOBE Photoshop. Segítség!...

ADOBE Photoshop. Segítség! Miért nem tudok megnyítni egy ps projektet, amit eddig megtudtam?

Figyelt kérdés
azt írja ki egy ablakban, hogy 'not compatible with the version of Photoshop.
2015. jan. 16. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyisd meg GIMP-el és mentsd másként.
2015. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyisd meg ezzel, ingyenes és csak 9 MB

[link]

és szerkesztés után, mentsd el JPG, PNG stb... formátumokban.

[link]

ha ezzel sem megy:

próbáld meg az Universal Viewer progival!

[link]

2015. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom működni fog-e, de animációról van szó( 10 mp-s), amivel tegnap elég sokat dolgoztam, és azelőtt is. Eddig meglehetett nyítni, meg más hozzáhasonló projektet is megnyít, csak azt nem, ezzel a hibával.

A program használat alatt többször is volt mentve, szóval nehezen tudom elképzelni, hogy csak úgy elvesszen. :-/

Ezesetben is használhatóak a felsorolt programok valamelyike, vagy valaki nem tud más programot?

Remélem nem kell újra csinálnom az egészet, szerencsére egy mp4. verzió levan mentve, amit betudok importálni, de ezekszerint nem igen lehet megbízni ebbe a programba.

2015. jan. 16. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!