Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN lefagyasztás ellen van...

MSN lefagyasztás ellen van valami módszer? Valaki lefagyasztotta.

Figyelt kérdés
Nem tudok belépni msn-re folyamatosan,azt irja ki,hogy rossz név vagy jelszó,2 gépről 2 városból is próbáltam,de 100 %,hogy valaki egy programmal lefagyasztotta. Tudna valaki segiteni???
2010. febr. 7. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk nem klikkelgetsz más "képeire", nem adod meg másnak a jelszavadat, meg ilyenek. És akkor nem kapja meg más a jelszavadat, hogy megváltoztassa azt.
2010. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lettem kisegitve,de úgy látom,nem is tudod miről van szó pontosan,mert nem klikkelgetek más képeire,nem adok ki jelszót,ezt az accountot valamilyen freezer programmal buherálták meg,a jelszavamat nem tudják,csak nem tudok belépni.
2010. febr. 7. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen progim...de én nem szívatok vele másokat...próbáld meg Te leszedni, és olvaszd ki magadnak. Interneten meg tudod szerintem találni. Sok sikert!
2010. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Esetleg a pontos nevét elárulnád?

Utána letöltöm majd én,de ma már töltöttem annyi freezer programot de semmmi nem működik:S:S:S

Másik 3 cimmel azonnal belép,de ezzel nem,még egy 40 km-re odébb levő városból is próbáltuk de akkor sem,nekem pedig nagyon fontos lenne belépnem:S Ezzel tisztában volt az is aki ellenem fordult...:(

2010. febr. 7. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!