Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA Vice City - merre tovább?

Peston kérdése:

GTA Vice City - merre tovább?

Figyelt kérdés

Olyan gondom akadt, hogy nincs küldetésem. Megvettem már az összes ingatlant, és azok küldetéseit megcsináltam (Malibu, nyomda, taxi, hajó, fagyi, autógyár, filmgyár, kikötő), és most semmi küldetésem nincs.


Ráadásul a fegyver és barkácsboltokban ki sem szolgálnak, átöltözni se tudok, Kill Frenzy-t se tudok felvenni, úgyhogy végképp nem értem, hogy mi lehet. Ami biztos, hogy telefonos küldetést nem kaptam meg mindet, legutoljára az volt, amikor meg kell ölni 5 embert.


Mi lehet a gond?



#GTA #elakadás #GTA Vice City #végigjátszás #Vice #Szamosi kér keresztlabdát
2015. jan. 17. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt is megvetted? [link]
2015. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, és a feltételét is megcsináltam, hogy kapjam a pénzt onnan is.
2015. jan. 27. 19:32
 3/6 Nemohalacska ***** válasza:

Ellenőrizd le minden megvan-e.


[link]

2015. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összes, és mindegyiknél minden küldetés kész, mindegyik adja a pénzt. Mondták azt is, hogy legyen legalább fél millióm, de már így is 1,2 millióm van, és még mindig sehol semmi. Megnéztem már a küldetések listáját is, úgy látom az utolsó kettőt kivéve az is kész van mind, kivéve a telefonfülkések ugye, és nem értem, hogy miért nem kapom meg azokat.
2015. febr. 1. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Eredeti a játék?
2015. febr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem. Lehet akkor ez lesz a megoldása, mert más ötletem végképp nincs.
2015. febr. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!