Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office Word 2007...

Microsoft Office Word 2007 problema. Ki tud segiteni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt hogy lehet megszuntetni hogy mindig megjelenjen?


2015. jan. 17. 15:55
 1/6 CspCsj ***** válasza:

A makrók futásához szükséges összetevő nem lett telepítve.

Ha nem is akarsz makrókat használni, megpróbálhatod így kikapcsolni az üzeneteket:

[link]


Ha makrókat is használnál, akkor újra kell telepíteni az Office-t.

2015. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Első körben próbáld meg a biztonsági szintet lejjebb venni :


Nekem 2010-esem van, talán a 2007-esben is hasonlóan van :


A Balfelső sarokban lévő office gombon katt majd beállitások (2010-ben : Fájl - beállitások)


A Baloldali függőleges menüszalagon : Adatvédelmi központ - Adatvédelmi központ beállitásai gomb.



az új ablakban a baloldali függőleges menüszalagon : Makróbeállitások : itt van 4 beállitási lehetőség , próbáld ki mind a négyet. Valamelykel csak megy.


Sok sikert.

Üdv.

2015. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Most néztem meg egy 2007-est, lényegében úgy kell, mint az előttem szóló írta.

A bal felső kerek Office gombra kattintva, a megnyíló ablak alján van egy gomb: "A Word beállításai". Ide kattintva balról ott az Adatvédelmi központ, ott már megtalálod.

Viszont, ha nem úgy lett elállítva, akkor lehet, hogy hibás, vagy nem teljes volt az Office telepítése, mert egyébként alapból jónak kellene lennie.

2015. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kiprobaltam mind a 4 bealitast es az elso valaszolo tanacsat is, viszont meg mindig semmi valtozas. Valakinek mas vagy jobb otlete?
2015. jan. 17. 17:24
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Indítsd el újra az Office telepítőt. Bejelentkezése után van egy olyan opció, hogy javítás. De az is lehet, hogy nem lett minden telepítve, akkor azt is pótolhatod. Talán az segít.

Ha nem sikerül, akkor távolítsd el (szabályosan) a teljes Officet, majd telepítsd újra, a teljes telepítést kiválasztva. Elég hamar megvan, talán hamarabb, mint a sok javítási próbálgatás.

2015. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt egy uninstall es install, mostmar rendesen megy. Elotte nem raktam fel mindent es testreszabtam hogy csak az legyen amit hasznalok de most felraktam mindent hogy ne legyen baja inkabb. Csak gondoltam meg lehet oldani teljes telepites nelkul is. Koszonom szepen mindenkinek.
2015. jan. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!