Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha World of warcraft warlords...

Ha World of warcraft warlords of draenor-on akarok jatszani, akkor előbb meg kell rendeljem a battlchest-et aztan a draenort, vagy battlechest és külön az összes kieg. -őt?

Figyelt kérdés
olvasgattam mar utana,de kielégito valaszt sehol sem találtam,megköszönném ha valaki részletesen elmagyarazna,hogy kerülhetne arra sor,hogy jatszani birjak vele. Köszi előre is :) Moltenen jatszok,de mar idegesítő a sok bug,repuzni nem lehet normálisan..sőőt semmit,10/9 quest bugos.
2015. jan. 18. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy játszani tudsz a játékkal, először meg kell venned a Battlechest-et ami tartalmazza az alapjátékot, a Burning Crusade-et, Wrath of the Lich King-et, Cataclysm-et és Mists of Pandaria-t majd utána vedd meg a Warlords of Draenor kiegészítőt is.
2015. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szoval elso a battlechest és aztan a draenor.Valami olyat is hallottam,hogy az első hónapban ha megveszem az alapot és a kieg.-őt akkor kapok 30 napot ingyen,eddig okes,és a következő hónapban,kartyan kell fizessek,vagy ha veszek egy gamecardot (elvileg van rajta) és beirom azt a sorszámot ami rajta van akkor kapok + 1 vagy 2 honapot?
2015. jan. 18. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajna már nem tudom, én csak tört szerveren játszok, igaz oda nekem csak az alapjáték meg az első 2 kiegészítő kellett. Mivel te megveszed, ezért neked kell a Battlechest és utána a Warlords of Draenor kiegészítő is.
2015. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!