Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondtok egy apple fejlesztésű...

Mondtok egy apple fejlesztésű inteles gépre való szoftvert?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok átlag sem irodai felhasználó! Magasak az igényeim de nem akarok gépre költeni addig ameddig nem hozza vissza az árát!

A gépem

1,8+1,8 dual core cpu

3 g RAM

250 G Hdd

Ipari felhasználó vagyok nem játszom hanem programozok!

Videó vágások hangszerkeztések képkreációk

Hanfelvételek mágnesdigitalizálás...stb

A Win és unix nem vált be! Ezért a leopárdhoz vagy egyébb ios alkalmazáshoz fordulok!

E-Mac a gépem tipusa ami egy apple inteles clone gép!



2015. jan. 18. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel gyakorlatilag a széles körben elterjedt és használt software-ek kb. ugyanazok windows-on, unixon és mac-en is, így ha neked eddig a win/unix nem jött be, akkor a mac se fog. Talán túl nagyok az igényeid.
2015. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Számomra csak az nem derült ki a kérdésből pontosan, hogy pontosan milyen szoftvert is keresel. Hackintoshra OS X-t? (Ez a neve a nem Apple gyártmányú gépeknek, amelyre OS X-t akar valaki felhackelni.) IDE-t? (Xcode-ra keress rá.)

Néhány korrekció:

-OS X is Unix, SUS v3 tanúsítvánnyal is rendelkezik.

-iOS nem egyezik meg az OS X-nel. iOS az Apple iPhone-okon, iPod Touchokon, iPadeken (és Apple TV-ken) futó szoftvere. Számítógépeken OS X fut.

2015. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az az igényem ha már megtanultam egy szoftver használatát akkor nem omlik össze állandóan!

Azt is igényelném hogy ha egy adott program azt írja hogy megnyit egy adott formátumot akkor az úgy is legyen!

Ha 3 gb a RAMom és a szoftvernek kell 1gb a programnak 1gb akkor ne csinálja azt hogy 10gb sem elég neki!

Tudjak több szálon dolgozni Pl: internet böngészés letöltés és alkalmazás futtatás!

Túl nagyok az igényeim? Akkor mit javasolsz?

2015. jan. 18. 19:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésem a rossz akkor milyen szoftvert ajánlotok ami nem omlik össze!
2015. jan. 18. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Még mindig nem derült, hogy milyen sw-t keresel.

Videovágásra Blender vagy Avidemux, attól függően, hogy mennyire vagy igényes. Egyiknek sem szokása maga alá roskadni.

Hangszerkesztés audacity - ugyancsak nem az instabilságáról híres


Ráadásul ezek az sw-t mind léteznek win-linux-osx-re is. Inkább normális sw-ket használj, az oprendszer alapesetben stabil, ha nincs hw-s gondod mellé.

2015. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jahogy ilyen mindenes vagy? Programozás, videóvágás, digitalizálás, mixelés, grafika?


A géped addig nem fogja behozni az árát amíg nem tudsz rajta dolgozni. Ezekhez 8 de inkább 16 giga ram kellene, i5, i7, vagy erősebb amd.


A fagyás természetesen a gyenge hardvereidnek köszönhető. Premiere Pro, Photoshop elég sokaknak probléma nélkül működik, nem csak a mindeneseknek hanem aki komolyan dolgozik vele.


A formátumos harcod pedig gondolom az "avi" gyűjtőformátum hibája: kb. ezerféle kódolás közül lehet válogatni.


A jövőre nézve ajánlom hogy kicsit tájékozódj mielőtt lehordod a dolgokat.

2015. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elég tájékozott vagyok! Mert írtam magamnak windowst is és az sem volt jó! És írtam magamnak linuxot is és az sem volt jó! Most olvastam hogy nem szidják az apple termékeit viszont olyan telitett a piac hogy idő hiányában nem akarom az összeset végigpróbálni hogy kiderüljön melyik a jobb mert akkor ott vagyok ahol a part szakad!

Lényegében az a kérdésem hogy melyik apple álltal írt szoftvert ajánlják a legtöbben intel hardverfölszereltségű gépre!

2015. jan. 18. 19:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a Safarit vagy az ITunest próbáld ki...
2015. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem egy programra gondoltam hanem egy operációs rendszerre!
2015. jan. 18. 21:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor OS X. Már egy ideje intel procik vannak benne.
2015. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!