Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7/8 USB 3. 00 telepite...

Windows 7/8 USB 3. 00 telepitese, hiba:nem sikerult sem uj rendszerparticiot letrehozni?

Figyelt kérdés

Helotok

Hogy kell USB 3 usbrol telepiteni windowst?

Amikor kijon az a resz ahol ki kell valasztani hogy hova akarom telepiteni,ki ir egy hiba uzenetet es nem tudok tovabb menni.

Talan ilyesmit,sarga felkiato jellel

nem sikerult sem uj rendszerparticiot letrehozni, sem meglevot talalni......

IDE vagy AHCI ra kell allitani,valamint UHC boot enable ra kell allitanom a biosban?

Nincs usb2 sajnos most,fel lehet tenni usb 3 al majd?


2015. jan. 18. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 eVoLNT5 ***** válasza:

ha nem akarod formázni, akkor fel lehet simán deamon tools-ból is telepíteni, ha van elég helyed.

azután lehet törölni a windows.old mappát lemezkarbantartóval, hiszen ott tárolja az elöző windows fájljait, illetve mindenét.

2015. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mar teljessen le van formazva a HDD.

Volt boot usb, es disk manager. Letoroltem egy lathatatlan patriciot egy 700mb szoval egyesitve van mar minden...de meg igy sem jo....

Probaltam 7/8 t felteni mind a kettonel ez van


ilyenek vannak a biosban:

Legacy USB support - enabled

Sata Config - IDE (AHCI) - n is probaltam

UEFI Boot - Disabled - ezt is probaltam bekacsolni

PXE Rom - Disabled

2015. jan. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!