Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program jó az ilyen...

Csete Tamás kérdése:

Milyen program jó az ilyen videószerkesztéshez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy olyan videóm (azaz jobban mondva TV felvétel) amelyik 16:9 képarányú lenne, de a Tv-felvevö programom csak 4:3 képarányu felvételeket készit, és ekkor rossz minöségü a kép. Milyen programot ajánlottok nekem ez esetben. kérlek titeket hogy olyan program nevét irjatok amelyik igy konvertál: 720p HD, és korlátlan idötartamba (tehát egy teljes filmröl van szó). elöre is köszönöm.

2015. jan. 19. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni, hogy próbáltam Freemake Video Converterrel - és ott ugy állitottam be hogy 960*720-ról 1280*720-ra, ezt azert csináltam mert tudom, hogy ennek a képaránya 16:9. de akkor meg a videó két sarkán odatesz egy fekete csíkot, tehát semmire sem jutottam
2015. jan. 19. 18:26
 2/8 anonim ***** válasza:
avidemux - legjobbabb
2015. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

VLC [link] nem biztos hogy megoldja a problémádat, de egy próbát megér

itt egy kép róla:

[link]

Nem értek a tv felvevéshez(nincs tv-m), de hátha érdekel a dolog:

[link]

2015. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elnézést kérek nekem már van vlc-m de nem találom ezt a menüt. a vlc-m verziója: 2.1.3
2015. jan. 19. 18:37
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem 2.1.5-ös, de lehet a tiédben is benne van


konvertálás:


felül a Média-t lenyitod és ott van egy olyan hogy: Átalakítás/mentés...

arra rákattintasz, és ott a hozzáadás gomb-al ki választod a fájlt, aztán rá kattintasz a: Átalakítás/mentés gombra

és aztán a Profil-ál kiválasztod a legördülő menüből amire szeretnéd, aztán be állítod hogy hova mentse (célfájl), aztán Indítás gombra, és megvárod míg befejezi(ha jól tudom a videó hogy menyinél tart ott jelzi hol tart a konvertálás)


felvevőeszköz:


felül a Média-t lenyitod és ott van egy olyan hogy: Felvevőeszköz megnyitása

és aztán a Felvételi mód-ál kiválasztod a TV - digitálist, aztán hogyan tovább nem tudom

2015. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
beraktam hogy 1280x720-ba alakitja át de a csik ott maradt, ugyhogy cssak 4:3 képarányba maradt
2015. jan. 19. 20:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy pillanatképet is csináltam és feltöltöttem: [link] . itt lehet látni, hogy ugyanolyan mint az eredeti videó
2015. jan. 19. 20:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvan. a WinX HD Video Converter.
2015. jan. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!