Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy CD sorozatszám kódját...

Nyertes1000 kérdése:

Egy CD sorozatszám kódját hogy tudom kideríteni?

Figyelt kérdés
egy KRESZ CD-ről van szó aminek elveszett a papírja! küldtünk SMS-et azt a választ kaptuk hogy a sorozatszámát is írjuk oda de azt nem tudom

2015. jan. 20. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogd a lemezt és rá van irva


például:CD-105

2015. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már telepítve van: kiderítheted a SIW, vagy az AIDA 64, progikkal: Szoftver > Licencek moduljára kattintva!
2015. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem sikerült megvásárolnom 2023.12.20-án. 3.500 Ft volt. A kiadó cégtől vásároltam meg mivel az autósiskolákban nem értem el, mert már mindenütt az E-titánt-os Edukresz-t használják. A BusinessMedia - Transport Media üzletágától sikerült megvásárolnom. businessmedia . hu

Ide írtam emailt: mail @ businessmedia.hu. Telefonon is egyeztettem velük +36 23 998 616 számon. És ezen a helyen lehet aktiválni a szoftvert, illetve letölteni a szükséges program típusát: jogsitszeretnek . hu

dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!