Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék egy videoból...

Hogyan tudnék egy videoból hangot kivágni, és azt átteni egy másik videóba?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szeretem a filmeket HD-ban nézni magyar szinkronnal, csak most letöltöttem egy filmet 360p-ben magyar szinkronnal, és ugyanazon filmet HD-ban is de ott angol szinkro van, szóval azt szeretném megkérdezni hogy hogyan tudnám kivágni a 360p-s filmből a magyar szinkront, és azt hogyan tudnám átteni a HD-s változatba? A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jan. 21. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
mondjuk, a 360p-s videót át konvertálod audio formába(mondjuk vlc-el), aztán megnyitod a blendert, át állítod a videószerkesztésre a "kinézetet", be húzzod az audio fájlt, aztán a HD-s filmet, aztán hogy hogyan mented el, meg hogy passzolod össze a hangot és a képet egymáshoz azt nem tudom, de biztos egyszerű megcsinálni(nem használtam még a blender komolyabban)
2015. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja és nyilván az HD-s filmet, annak ha lehet a hang részét kitörlöd, vagy le mutolod az egészet
2015. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így jó bonyolult amit írsz. Az Audacity nevű programot felvértezem mp4 olvasási képességgel, behúzom a két filmet, abból csak a hanggal foglalkozik a program. Egymáshoz illesztem, az angolt törlöm, a magyart meghagyom, exportálom, majd XMediaRecorder programmal egy pillanat alatt beteszem a film alá. Múltkor kénytelen voltam más forrásból magyar hangot letölteni, hiába illesztettem össze a két hangot, 10 másodperc múlva nyoma nem volt az egyezésnek. Ha a két hang eltér, a kép sem lesz szinkronban az új hanggal. Sokszor két hangot teszek a film alá, lehet váltani az eredeti vagy a magyar között.
2015. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de biztos egyszerű megcsinálni."

Ja, persze. Honnan tudod ha nem tudod? A Blender az pont nem a könnyű kezelhetőségéről híres, legalábbis nálam.

Jut eszembe, ha nem kell a hangot szinkronizálni, pár másodperc alatt kész vagy az XMediaRecoder-el.

2015. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtom, miért bonyolítjátok túl. Az avidemux-szal _újrakódolás nélkül_ össze lehet fűzni más helyről származó video és audio sávokat. És csak klikkelni kell hozzá, no more.
2015. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Honnan tudod ha nem tudod?", gondoltam utána olvas az ember, vagy néz YT-on és kiderül hogy alig pár lépés, csak tudni kell hol kell keresni
2015. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel így vagyok én is, csak amíg nem tudod konkrétan a választ, ne mond, hogy egyszerű, mert lehet, hogy nem is az. Egy grafikus jut az eszembe: neki is mondták, hogy az egész 5 percbe telik mert biztosan egyszerű az adott munkát megcsinálni... hát nem az.
2015. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül az avidemuxal sikerült megcsinálnom.
2015. jan. 21. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!