Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki nem linkelne egy...

Hbrtt kérdése:

Valaki nem linkelne egy weboldalt ahol letudom tölteni a world of warcraft cataclysm. (4.3.4) -et? A telepített játék lenne a legjobb. (ja, és ne 3 hetet keljen várni mire letölti, és normális link legyen. (free download) ) ty.

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 00:20
 1/2 anonim válasza:

Van egy magyar szerver a Tauri wow, ennek az oldaláról le lehet tölteni egy klienst ami letölti. Regisztrálsz az oldalra, utána ha belépsz ott az account fül és utána betölt egy új oldalt (ide megint be kell jelentkezni) és ami oldal utána bejön ott lesz, hogy kliens letöltése. Azt letöltöd, felteleíted és abban le lehet tölteni. És ez tuti, hogy működik, amíg játszottam én is azt használtam.

[link]

2015. jan. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg van. Köszönöm szépen, hogy segítettél :)
2015. jan. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!