Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tablettre kellenének olyan...

Szombati Virág kérdése:

Tablettre kellenének olyan programok amik megvédik, aki ismer jót az ajánl párat?

Figyelt kérdés
Samsun galaxy tab 3 liteom van és nagyon gyenge. Nem tud minden oldalt megnyitni és gyoran le is merül. Nem akarok továbbb rontani a helyzeten ezért nem töltök rá mindenféle dolgot.

2015. jan. 22. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdező:

pusztán a kérdésed alapján, a McAfee Mobile Security Mobilet ajánlottam volna. Tabletet ezt tudja szoftveresen megvédeni: van benne biztonsági vizsgálat, adatvédelem, webes biztonság, biztonsági mentés és készülék keresése (bár nem tudom, hogy tableten tudna ez működni). Samsung tablethez nem volt szerencsém, de nézd meg, hátha a Samsung fiókhoz van, készülék megkeresése szolgáltatás.

A kérdésed leírása, már teljesen mást takar. Karbantartó, optimalizáló appokra lesz szükséged (nem.tudom, mennyi szabad helyed van a tableten). Én a Clean Mastert használom, de a Google, számos más, appot és tippet ad, hogyan lehet használni a telefont/tabletet.

2015. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem inkább Clean Master kell neked nem vírusirtó töltsd le a Clean Mastert vagy Ccleanert minden nap vizsgálat az rendesen kipucolja!Sok sikert ;)
2015. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jan. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!