Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra melyik a legjobb...

Androidra melyik a legjobb torrentező program?

Figyelt kérdés
Légyszi javasolj egyet, utorrent amilyen jó pcn olyan használhatatlan android verzióban.
2015. jan. 22. 09:30
 1/4 anonim válasza:
Ugyan úgy jól müködik az utorrent is androidon csak te használod rosszul!
2015. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom,10 éve torrentezek,több helyen voltam helpdesk,adminisztrátor is,pcn nem tud újat mutatni, de az android rendszer nekem még új,elkezdi full sávszéllel letölteni de valamiért 3-4 másodperc után lelassít pár kb/s sebességre,nem kapcsolódik a peerekhez,sőt fogalma sincs mennyien vannak,egész más számokat ír,seedet meg el is felejthetem,nem kapcsolódik a lecherekhez.
2015. jan. 22. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a torrentszoftverben van a hiba.

Hálózati beállítások rendben vannak?

Stabil az internetkapcsolat?

2015. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen rendben van,asztalin is ugyan ebből a routerből torrentezek,és nincs gond.Más sem húzza a netet mert ha egyesül használom akkor is ez van [link]
2015. jan. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!