Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox, hogy mentem le a...

Firefox, hogy mentem le a kinyitott lapokat?

Figyelt kérdés
Ki van nyitva 70+ oldal, munkámhoz kell, megyek áttelepíteni a rendszert, de ezt hogy mentem le? Csak könyvjelző mentővel vagy kedvenceket menti le, ami kell azt nem...
2015. jan. 23. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Őszintén szólva nem tartom jó ötletnek hogy 70 oldalt tartsak nyitva csak azért mert naponta párszor rá kell nézni. Jóval elegánsabb megoldás lenne ha a könyvjelzők eszköztár menüt használni erre a célra. Abban lehet a mentett lapokon kívül könyvtárakat is létrehozni és abban tartani az egy "műfajhoz" tartozó oldalakat, vagy rendezni ahogy csak szeretnéd. A Firefox sync beállításával pedig több gépen is percre készen tarthatóak a böngészők felhasználói adatai.

2015. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mit szeretnél. Egyszerre akarod lementeni a megnyitott 70 tab címét vagy a tartalmát is? Ha előbbi, akkor Shift+Ctrl+D, ha utóbbi, akkor alapban nem lehetséges. Van egy addon, a Print pages to PDF, az megcsinálja.
2015. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:

Van erre külön alkalmazása a Mozzillának, úgynevezett mozbackup [link]

Én személy szerint nem ezzel szoktam, hanem a Felhasználói mappában megkeresem a profilomat (C:\Users\"xxxnev"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles) és az egész mappa tartalmát elmentem. Rendszer és a firefox telepítése után, ugyanide bemásolom a mappát. Ezután a Ffox beépített profilkezelőjével kiválasztom a régi profilt. Ha gondolod részletezem.

Pl, hogy külön meghajtón van a Ffox saját programmappája, azt nem is kellett újratelepítenem máskor.

2015. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi szépen, megpróbálom... :)


A többiek, könyvjelzőt pedig mindig kattintani kell valahova és úgy nyitogatni, i7 proci van akkor nem fogom ilyesmivel húzni az időt ha meg sem érzem, bármennyi oldal van kinyitva az SSD-n

2015. jan. 23. 17:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ez segített, 2 kattintás, és 87 lap mentve :)

[link]

2015. jan. 25. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!