Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OMSI 2 alatt miért nem működik...

OMSI 2 alatt miért nem működik a Délpest 3.1 pálya?

Figyelt kérdés
Felraktam a délpest 3.1-et OMSI 2-re, de beállítom a buszt, és amikor be kéne jönnie a térképnek, akkor a bal felső sarokban megjelenik egy darabja, és lefagy ez miért van?

2015. jan. 24. 11:21
 1/2 anonim válasza:
Szia! Legelőször is, telepítsd újra az OMSI 2-őt, ha megvan tölts le egy Update-t, ha az is megvan akkor Crackeld be, utána töltsd le a Project Szczecin 4.? valamennyit, másold be szépen MAPPÁNKÉNT!!! Ha megvan másold be a Délpest V3-mat szépen MAPPÁNKÉNT, ha ezzel is készen vagy akkor már készen is áll a játék!! :D Remélem segítettem! Igaz 3 hónapra rá! :D Saját tapasztalat alapján írom... nekem ez 4 napba telt mire rájöttem! :D A buszokat ne felejtsd betenni!!! Jó játékot, remélem segítettem! :)
2015. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Áttudnád küldeni a pályát? Nagyon örülnék neki! :)
2015. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!