Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A maffia 2-t már régebben is...

A maffia 2-t már régebben is telepítettem a gépemre aztán letöröltem. Most újra letöltöttem és azt írta hogy a program nincs megfelelőn eltávolítva törölje le az alkalmazást majd próbálkozzon újra. Az alkalmazást nem találtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 15:38
1 2
 1/12 belapus ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a regisztrációs adatbázisban megmaradt néhány bejegyzés, amelyeket vagy egy program ( pl. Ccleaner ) segítségével, esetleg manuálisan lehet eltávolítani.
2015. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És pontosan mit tegyek? mert akkoriban mikor feltettem nem eredetibe volt meg a játék.
2015. jan. 25. 08:49
 3/12 belapus ***** válasza:

Első körben lefuttatnám a Ccleanert ,és ezután próbálnám meg a telepítést.

Ha még mindig nem engedi, akkor jöhetne a manuális keresgélés és törlés a registry-ben, amelynek van komoly kockázata is. Könnyen tönkre tehető vele az operációs rendszer.Szerencsés esetben megoldhatja a problémádat, de ha a telepítési és regisztrációs adatok nem ( vagy nem csak ) a registry-ben lettek elmentve, akkor nem biztos, hogy segítenek.

( Ha nincs komolyabb akadálya, szóba jöhet még a rendszer újratelepítése. )

2015. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudod nem nagyon értek a számítógéphez csak pár dolgot tudok,de mi ez a Ccleanert?
2015. jan. 25. 16:16
 5/12 A kérdező kommentje:
tudsz linket adni hogy honnan töltsem le biztonságosan,ingyen,vírusmentesen?
2015. jan. 25. 16:48
 6/12 belapus ***** válasza:

[link]


Válaszd a Free-t és a Piriform.com linket.

Előtte olvasd el az alábbit:


[link]

2015. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem letöltöttem feltelepítettem elolvastam a rendszerleíróig de nem tudom most tisztítást vagy a rendszerleírót használjam?
2015. jan. 30. 12:31
 8/12 Yoni03 ***** válasza:
Tisztítást válaszd
2015. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A tisztítás megvolt de sajnos a hiba még mindig ugyan az a hibaüzenetet adja
2015. jan. 31. 14:43
 10/12 A kérdező kommentje:
És hogy tudom leszedni ezt a programot?
2015. jan. 31. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!