Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint KDE-nél miért nem...

Linux Mint KDE-nél miért nem így néz ki az asztal (kép lent)?

Figyelt kérdés

[link]


Ez OPensuse KDE változatának az asztala. Itt lehet nagyítani külön az ikonokat , linux mint KDE verziójánál ez nincs , legalábbis alapértelmezetten nincs. Hogy lehetne beállítani ?



2015. jan. 24. 16:21
 1/3 anonim válasza:
Jobb egérrel klikk az asztalon, feloldás. Utána menni fog.
2015. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Z0lcsi ***** válasza:

Jobb klikk az "asztalon", és a legalsó opcióra katt, ez a te esetedben elvileg: Beállítások - Mappa. És ha te azt szeretnéd, hogy olyan legyen, mint az OpenSUSE gyári elrendezése, akkor az elrendezésnél az alapértelmezett asztalt válaszd. Ezt követően megint jobb katt az "asztalra", most az új elemet válaszd, ekkor megjelenik alul egy sáv amin belül sok lehetőség van, azon belül a mappát keresd, és húzd ki valahova az "asztalra". Nálam ekkor alapértelmezetten a Saját mappát mutatja, de a beállításokban (kis villáskulcs) át tudod állítani az asztali mappára.

.

Remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Z0lcsi ***** válasza:

Jaj a kérdésre még nem is válaszoltam..

Eddig csak annyit írtam le, hogy az OpenSUSE nem mappa elrendezésben mutatja az "asztalt", hanem alapértelmezett asztalként. Ha mondjuk az előbb létrehozott Elemről szeretnél valamit ikonná varázsolni, akkor egyszerűen csak húzd le azt a "panelről" az "asztalra", és akkor megkérdezi, hogy mi legyen abból. Ekkor te az ikont választod, és kedvedre nagyítgathatod.

2015. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!