Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért települ ez a valami a...

Miért települ ez a valami a KMPlayerrel együtt?

Figyelt kérdés

Sokadszorra telepítem a KMPlayert, de még sosem tapasztaltam: települ vele valami "webssearches" is, ami rátelepszik a netre és a gépre is.


Micsoda ez? Találtam már olyan oldalt, ahol írják, hogy lehet törölni. De jobb szeretném, ha nem is települne a KMP-vel. Valakinek tipp/ötlet/tapasztalat?


Köszi!



2015. jan. 24. 20:44
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Ha nem automatikusan a next/acceptet nyomogatnád, hanem elolvasnád, hogy mit fogadsz el és mit telepítesz, akkor nem települne. KMPlayert használok én is, de nekem ilyen még nem települt. És más sem.

Malwarebytes szerintem leszedi.

2015. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy folyamatosan Next-et nyomogatok? Nem.

Azt viszont igen, hogy eddig sosem települt. Minden felesleges pipát kiveszek mindig minden telepítésnél, ahogy ennél is. Most mégis jött vele. Eddig sosem.

2015. jan. 24. 20:59
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Két napja frissítettem, semmi "extra" nem jött vele. Igazából nem csak annyi, hogy kiveszed a pipát, valamelyik lépésnél ponthogy nem kell elfogadni valamit és akkor nem települ más csak a lejátszó.

Most direkt leszedtem újra, kipróbálni. Mindjárt a 2. ablak: Choose components. Websearches alapból kipipálva....

A telepítés végén egy OpenCandy is települne, na azt nem kell elfogadni. Nem kell semmi pipát kivenni, csak Cancel. És települt extrák nélkül.

2015. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jan. 24. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyi a titok, hogy nem a cnet-ről töltöd le, mert ott 10 programból 11 vírusos. :->
2015. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A Websearches (és az Opencandy) a nem Cnetről letöltött verzióban is benne van, a két verzió teljesen ugyanazt telepíti. A Cneten egy rakás program hivatalos verziója is fent van, emellett (szinte) bárki tölthet fel rá. Ha hivatalos oldalról indulsz, akkor jó eséllyel nem fogsz vírusba futni, ha Google-n találod meg a csodaszoftvert, akkor viszont sokszor igen. Erre szoktam azt mondani, hogy a legjobb vírusirtó a józan ész. Ami 10 mezei júzerből 11-ben nincs meg.
2015. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A cnet-ről azért nem töltünk kmplayer-t, mert [link]
2015. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!