Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt? NAGYON...

Miért csinálja ezt? NAGYON SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Üdv,


Open office Impressem nem enged képet beszúrni. Úgy csináltam, ahogy eddig is, de kb. a 20. diánál már nem szúrja be a képet, hanem a szöveg helyére beadja mozaikosan. Már mindenhogy próbáltam, de sehogy nem jó.

Kikattintok a szöveg helyéről, belekattintok, mondat közé kattintok, de sehogy sem jó.

Régen is csinált ilyet, de most engedte és valamiért megint nem.

De nagyon gyorsan kellene megcsinálnom, mert még rengeteg fotóm és anyagom van és erre kapok majd jegyet.


Kérlek segítsetek! :(



2015. jan. 24. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

1. dolog amit kipróbálnék: mentés, kilépés, indítás, megnyitás, kép beszúrás.


2. dolog amit kipróbálnék: új diasor, kép beszúrás, dia másolása, visszaváltani az eredeti diasorra, dia beszúrása.

2015. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyik se ment. Már frissítettem is, de úgyse jó.

Elkezdtem egy újat és ott működött.. Akkor oda bemásoltam a régi diáim és megint nem működött.. Tehát az Impress jó, csak ennél nem..

2015. jan. 25. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!