Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 start menü nélkül,...

Windows 8 start menü nélkül, velem van a baj? Lesz valaha start menü újra?

Figyelt kérdés
Rászántam magam a Windows 8-ra, de elég sok programot használok, próbáltam a kezdőképernyőt jól összerakni, de a kategória nézetben képtelen vagyok átlátni a telepített programokat. Ott van minden ABC nézetben, de egyszerűen akkora nagy ikonok vannak, hogy húsz képernyőn át kell görgetnem, ha egy programot el akarok indítani, arról nem is beszélve, hogy az ABC nézet csak egy kattintás után elérhető. Van, aki ezt meg bírja szokni?
2015. jan. 24. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, ezért váltanak a legtöbben 8.1-re.

De minek neked a kezdőképernyő, ha ilyen sok ikont használsz? Ugyanúgy létezik asztal is, oda nyugodtan kipakolgathatod, és nem kell görgetni semerre.

2015. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Itt a Start menü Win 8-ra:

[link]

2015. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Win10 lesz majd a te embered.

Egyébként igen, elég könnyű megszokni. Én nem használtam start menüt a "Leállítás"-on kívül.

1 hasznos funkció, ha 8.1ed van: ha az asztalon vagy, a bal alsó sarokban lévő kis windows ikonra ha jobb klikkel rákattintasz, elég sok funkciót el tudsz érni

2015. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nyomatja itt mindenki annyira a classic shellt. Tudom, magyarok vagyunk, pár évvel mindig le kell maradni, de ott a Startisback Plus, ami normális start menüt ad, azt érdemes használni. (És mielőtt kérdeznétek, elég hozzá 400W-os táp...)
2015. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!