Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepíthetem ezt a...

Hogyan telepíthetem ezt a nyomtató drivert Linux Mint-re (dolphin fájlkezelő, tar. Gz fájl)?

Figyelt kérdés

canon lbp6020 nyomtató drivert töltöttem le a canon oldaláról... ez egy tar-gz tömörített fájl lett...

Dolphin-al megnyitottam , de miután kicsomagoltam azt írta ki a fájra hogy "megjelenítés szövegként" Így nem tudtam telepíteni.


Utána megnyitottam a terminált beírtam "sudo tar xfvz (csomag neve" , de annyit írt ki hogy a függvény meghiúsult...:(

Ez lenne a driver: [link]


Ha valaki tud segíteni , előre is köszi!



2015. jan. 25. 00:29
 1/3 Z0lcsi ***** válasza:

Én Kubuntun úgy adtam hozzá nyomtatót, hogy megnyitottam rendszerbeállításokat, és ott a hardver részen belül van olyan, hogy nyomtatók. Ott egy listából kiválasztottam a nyomtatóm típusát, és tökéletesen működött. (Xubuntun is hasonlóképp működött).

.

Ha KDE felülettel használod a Mintet, akkor ugyanígy meg fogod tudni oldani, ha másmilyennel, akkor is hasonlóan szerintem, hiszen a Mint is Ubuntu alapú rendszer.

2015. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam , a nyomtatóm nem szerepel a listán:( Így nincs más mint driver hozzáadás
2015. jan. 25. 12:57
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
2015. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!